تلاش مسئولین و مربیان مهد قرآن آبادان در سه سال : آموزش 3100 قرآن آموز

1397-10-18

فاطمه فوارق مدیر کانون مهد قرآن آبادان از تحت آموزش قرار گرفتن 3100 قرآن آموز طی سال های 1395 تا 1397 در این مرکز خبر داد .
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه کشوری مهد قرآن خانم فوارق با اشاره به اجرای دوره های آموزشی ، تربیتی در حوزه قرآن و عترت تصریح کرد :
با تشکیل 270 کلاس جهت رده های سنی نونهالان ، نوجوانان و بزرگسالان در رشته های حفظ ، مفاهیم ، تفسیر ، روخوانی ، تجوید (مقدماتی و تخصصی) دوره های تربیت مربی قرآن کودک توفیق یافتیم با تلاش و همت اساتید و مربیان تعداد 3100 نفر را تحت آموزش قرار بدهیم.
بنا بر این گزارش به گفته مدیر مهد قرآن شهرستان آبادان ، آموزش و برگزاری مسابقه از کتاب نهج البلاغه ، صحیفه سجادیه ، محافل انس با قرآن ، همایش رهپویان حضرت زینب (س)، جلسه هم اندیشی با قرآن آموزان از دیگر              برنامه های فرهنگی و آموزشی مهد قرآن است.
وی می افزاید کانون مهد قرآن شهید مطهری شهرستان آبادان در سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد و طی بیست و یک سال بیش از ده هزار نفر تحت آموزش جامع قرآن  قرار گرفته است . خانم فوارق بانوی فعال قرآنی استان خوزستان ضمن قدردانی از کمک های خیرین و نیکوکاران قرآنی در طول سالهای فعالیت مهد قرآن آبادان به ضرورت حضور خیرین را در حمایت از امر آموزش قرآن آموزان تصریح کرد : خیرین می توانند برای افرادی که می خواهند قرآن را حفظ کنند سرمایه گذار کرده در این کار ارزشمند (حفظ قرآن) سهیم شوند . وی یادآور شد رشد و شکوفایی هر حافظ قرآن قطعاً ثوابی برای فرد خیر می باشد . این گزارش حاکیست رشد و شکوفایی ده حافظ کل قرآن از افتخارات مهد قرآن آبادان می باشد .
مهد قرآن شهرستان آبادان در خیابان طالقانی – خیابان جامی واقع شده است و همه روزه پذیرای علاقمندان می باشد .