مجمع مهد قرآن غرب تهران و کانون فرهنگی مسجد علی ابن ابیطالب علیه السلام برگزار می کنند «مسابقه مشاعره قرآنی حافظان کل در دهه فجر»

1397-10-22

بتول پور ابراهیمی از برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات قرآن در قالب مشاعره با حضور حافظان کل در آغازین روز دهه مبارک فجر 1397 خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه کشوری مهد قرآن خانم پور ابراهیمی مدیر کانون مهد قرآن مجمع غرب تهران با اشاره به حضور جمعی از خواهران حافظ کل قرآن عضو این مجمع که دارای مدارج تحصیلی دکتری علوم قرآنی آشنا با شعر و ادبیات فارسی می باشند تصریح کرد : در راستای اشاعه و توسعه فرهنگ قرآنی در بین تمامی اقشار اولین دوره مسابقه مشاعره قرآنی با همکاری کانون فرهنگی در محل مسجد امام علی ابن ابیطالب غرب تهران پس از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد . بنا بر این گزارش سرفصل سؤالات شعرهایی است که مأخذ آن از آیات و مفاهیم قرآن کریم است که حافظان قرآن بایستی با شعر پاسخ دهند .
یادآور می شود کانون مهد قرآن مسجد علی ابن ابیطالب (ع) در منطقه غرب تهران – فلکه صادقیه – خیابان آیت ا... کاشانی واقع شده که طی قریب 26 سال فعالیت های آموزش جامع با محوریت حفظ قرآن بیش از ده هزار قرآن آموز را تحت آموزش قرار داده است . شکوفایی بیش از 30 حافظ کل قرآن از افتخارات این مرکز قرآنی است .