یک دهه فعالیت کانون مهد قرآن مهدیشهر سمنان :شکوفایی 5000 قرآن آموز در علوم قرآنی و عترت

1397-10-25

کانون مهد قرآن مهدیشهر سمنان با تشکیل کلاس های آموزش جامع با محوریت حفظ قرآن و تدبر در سیره معصومین (علیهم السلام) و طی ده سال فعالیت ، بیش از 5000  قرآن آموز این مرکز آموزش داده است .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه کشوری مهد قرآن خانم فاطمه زهرا نادعلیان دانش آموخته رشته تربیت معلم قرآن دانشکده علوم قرآنی، سال 1388 حکم مدیریت را با هدف توسعه گسترش فرهنگ قرآنی و معارف اهل بیت علیهم السلام از سوی دفتر مرکزی مؤسسه مهد قرآن دریافت کرده است . وی در بیان عملکرد یک دهه فعالیت آموزشی می گوید . با تلاش اساتید ، مربیان ، بهره مندی از امکانات و توانمندیهای استانی ، آموزش حفظ ، برای نوجوانان و جوانان ، ترتیل ، تجوید ، تفسیر ، مفاهیم قرآن کریم و تدبر در قرآن و سیره معصومین علیهم السلام برای مخاطبین در تمامی رده های سنی فراهم شده است .
بنا بر این گزارش خانم نادعلیان با اشاره به شکوفایی 12 حافظ کل قرآن و تحت آموزش بودن 80 قرآن آموز در حفظ اجزاء دو تا 25 جزء قرآن کریم، برگزاری کرسی های تلاوت حفظ خوانی ، جشن اعیاد و سوگواری حضرات ائمه اطهار (ع) ، کارگاه های مهارت تدریس برای مربیان ، مشاوره های تربیتی ، مسابقات حفظ قرآن از دیگر فعالیت های آموزشی و فرهنگی کانون مهد قرآن مهدیشهر سمنان بیان کرد .
این گزارش می افزاید خانم نادعلیان با قدردانی از مردم خوب ، فهیم و خیرین مهدیشهر سمنان که همواره از برنامه های آموزشی قرآنی حمایت کرده اند تصریح می کند استمرار حمایت های مردمی در راه اندازی تعداد بیشتر کلاسها آموزش نقش بسزایی دارند .
شایان ذکر است کانون مهد قرآن مهدیشهر سمنان میدان امام – خیابان بسیج – جنب شرکت فرش واقع شده و علاقمندان جهت بهره برداری از برنامه های آموزش قرآنی این مرکز با شماره 33622822-023 تماس حاصل فرمائید .