مدیر مهد قرآن مینودشت : ثمره رویش حافظان کلام نور از مشارکت خیرین است

1397-12-08

سید حسین هاشمی مدیر مهد قرآن شهرستان مینودشت استان گلستان ، تحت آموزش قرار گرفتن قریب به ده هزار نفر در رشته های مختلف قرآنی، رشد و شکوفایی 500 حافظ قرآن در اجزاء مختلف و رویش 12 حافظ کل قرآن را ثمره مشارکت و حمایت های مردمی برشمرد و گفت : از سال 1374 که با مجوز دفتر مرکزی مؤسسه مهد قرآن آموزش جامع (حفظ ، مفاهیم و ...) برای قرآن آموزان و عموم علاقمندان آغاز کردیم همواره از حمایت های مادی و معنوی خیرین شهرستان مینودشت به ویژه فرهنگیان فرهیخته آقایان دکتر غلامرضا و رحیم کرد افشار ، حاج اصغر ، حسین، رضا قزلسفو ، محمد ابراهیمی ، سید محمد خسروی ، محمد بشارت ، رمضان شاملو ، خانم زینب مشلی ، ریحان نوری ، مهری باقری ، اکرم مشهدی و ستاره کوهی بهره مند بوده ایم . وی با اشاره به مشارکت مبالغ 2 تا 80 میلیون تومانی این خیرین جهت خرید ساختمان جدید مهد قرآن و یا تأمین بخشی از هزینه های جاری و آموزشی یادآور شد کسانی که توفیق خدمتگزاری به ساحت مقدس قرآن ، جهت ترویج ارزش های این کتاب آسمانی تلاش می کنند به فرمایش پیامبر اکرم(ص) برترین و شایسته ترین بندگان خدا هستند .
مدیر مهد قرآن مینودشت با تجلیل از همت اساتید و مربیان که بدون دریافت وجهی در امر آموزش و کسب موفقیت های حافظان قرآن این مرکز تلاش می کنند افزود در حال حاضر تعداد 12 حافظ کل مهد قرآن اکثراً در مسابقات قرآن استان مقام ممتاز کسب کرده اند ، از جمله سید روح ا... هاشمی که تا کنون در مسابقات  ترتیل ، قرائت و ابتهال قرآن در کشور رتبه ممتاز را به خود اختصاص داده است .
آقای هاشمی در خاتمه افزود : از مسئولین و دست اندرکاران انتظار می رود با اختصاص مزایا و امتیازات برای حافظان قرآن و مربیان روند رشد و شکوفایی و تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب در تربیت 10 میلیون حافظ قرآن را فراهم نمایند .