مراسم تجلیل و تکریم اساتید و مربیان کانون چهارده معصوم (ع) مهد قرآن استان تهران

1397-12-18

آئین تجلیل از تعداد 23 استاد و مربی مهد قرآن استان تهران با اهداء هدایا و اجرای متنوع برنامه های قرآنی و فرهنگی برگزار شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه کشوری مهد قرآن در ابتدای این مراسم خانم فاطمه اشرف آل طاها حافظ و استاد قرآن به تلاوت کلام ا... مجید پرداخت و در ادامه خانم زهرا نادری مسئول کانون 14 معصوم(ع) با گرامیداشت ایام سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) ضمن ارائه گزارش فعالیت های آموزشی حفظ، مفاهیم ، تجوید و تفسیر قرآن کریم  که روزهای پنج شنبه هر هفته به صورت رایگان برای تعداد بیش از 200 قرآن آموز انجام می شود ،  در تقدیر از زحمات اساتید و مربیان این مرکز قرآنی گفت : اگر برایم مقدور بود همه هفته زیر پای شما اساتید و مربیان گل می ریختم .
این گزارش می افزاید اجرای پرسش و پاسخ از ریحانه پور سعیدی حافظ قرآن خردسال نونهال کشور با موضوع تلاوت و ترجمه  ، تواشیح گروه فاطمی ، مولودی خوانی خانم سمانه رضایی ذاکر اهل بیت (ع) و انجام سخنرانی سرکار خانم دکتر بیگلو درباره ابعاد شخصیتی و الگوهای رفتاری حضرت زهرا (س) و اهدای هدیه به 23 نفر از اساتید و مربیان و 14 هدیه به دارندگان نام مبارک فاطمه زهرا (س) از جمله برنامه های این مراسم معنوی بود .
یادآور می شود کلاسهای کانون 14 معصوم (ع) مهد قرآن استان تهران در دفتر مرکزی مؤسسه کشوری مهد قرآن دایر می باشد و علاقمندان جهت شرکت در کلاس های حفظ قرآن و کسب اطلاع بیشتر با شماره 33523104 تماس بگیرند .
شایان ذکر است کانون مهد قرآن 14 معصوم (ع) از سال 1372 با مدیریت خانم نادری در جنوب شرق تهران (منطقه 12 – خیابان خراسان) فعال می باشد و تا کنون بیش از یکصد حافظ کل قرآن در این مرکز قرآنی مردم نهاد شکوفا شده اند . خانمها فاطمه شیرازی ، آمنه منگلی ، سماء بابایی ، مریم تقی زاده و سماء اشکنانی از جمله قهرمانان و افتخار آفرینان عضو این مرکز قرآنی مردم نهاد می باشند .