آموزش حفظ قرآن برای مددجویان خیریه سیدالشهدا (ع)

1396-12-07

با همکاری مؤسسه کشوری مهد قرآن
آموزش حفظ قرآن برای مددجویان خیریه سیدالشهدا (ع)
جمعی از فرزندان مددجویان تحت پوشش مؤسسه خیریه سیدالشهدا (ع) در غرب تهران با همکاری مؤسسه مهد قرآن از ابتدای آذرماه سال جاری تحت آموزش حفظ قرآن قرار گرفتند .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی این مؤسسه برنامه آزمون فرزندان دختر و پسر خانواده های مؤسسه خیریه که موفق به حفظ بخش هایی از قرآن شده بودند با داوری استاد محمود کریمی معاون آموزش مهد قرآن و آقای ابوالفضل عبدالوندی (حافظ کل روشندل) مربی قرآن آموزان در محل خیریه سیدالشهدا(ع) با حضور خانواده های تحت پوشش برگزار گردید .
بنا براین گزارش در پایان کارنامه آموزش حفظ قرآن کریم بهمراه هدیه به قرآن آموزان اعطاء گردید.
شایان ذکر است آقایان رضاخوه، زهرا شهری و طاهره مرادپور به ترتیب بیشترین میزان حفظ را داشته و بالاترین نمرات را در حسن حفظ، تلفظ حروف، وقف و ابتداء ، صوت و لحن و مفاهیم کسب کردند.
یادآور می شود آموزش حفظ جهت قرآن آموزان به صوت غیرحضوری بوده و با تماس تلفنی توسط مربی آموزش داده می شود .
شایان ذکر است مؤسسه خیریه سیدالشهدا (ع) توسط جمعی از خیرین و به همت
"مسعود فراهانی پارسا" در سال 1375 با هدف حمایت از نیازمندان با اولویت دانش آموزان و دانشجویان تأسیس شده است . این مؤسسه در حاضر تعداد 250 خانواده ساکن در مناطق مختلف تهران تحت پوشش دارد.
طرح توانمند سازی و اشتغال ، پناه، میثاق، بسته های اهدایی، قرض الحسنه، صندوق صدقات از جمله طرح‌های حمایتی ، فرهنگی ، آموزشی در جهت رفع محرومیت، اعتماد به نفس ، خود اتکایی در مؤسسه اجرا می شود .
این گزارش می افزاید بر اساس مصوبه هیئت مدیره مؤسسه خیریه سیدالشهداء با همکاری مؤسسه مهد قرآن مقرر گردیده طرح آموزش غیر حضوری حفظ قرآن فرزندان مدد جویان اجرا گردد .