تقدیر از اساتید و مربیان قرآن کانون چهارده معصوم (ع) مهد قرآن استان تهران

1396-12-20

همزمان با سالروز میلاد حضرت صدیقه طاهره (س) برگزار شد
تقدیر از اساتید و مربیان قرآن کانون چهارده معصوم (ع) مهد قرآن استان تهران
خانم زهرا نادری (تاجیک) مدیر کانون چهارده معصوم (ع) واحد خواهران مهد قرآن استان تهران از برگزاری آئین جشن سالروز میلاد حضرت زهرا (س) و تقدیر از اساتید و مربیان قرآن این مرکز خبر داد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه کشوری مهد قرآن به گفته خانم نادری تلاوت قرآن توسط محمد مهاجر نونهال حافظ قرآن ، مدیحه سرایی خانم رجبی ذاکره اهل بیت علیهم السلام و سخنرانی سرکار خانم پرهیزکار مبلغ حوزه از برنامه های این مراسم بود که در پایان از 23 استاد و مربی قرآن تجلیل بعمل آمد.
این گزارش حاکیست کلاس های آموزشی کانون چهارده معصوم (ع) واحد خواهران شامل تجوید ، حفظ، مفاهیم و تدبر قرآن کریم و معارف اهل بیت علیهم السلام می باشد که در روزهای پنجشنبه از ساعت 14 تا 18 در خیابان خراسان بعد از لرزاده جنب مسجد آیت ا... فومنی ساختمان مرکزی مؤسسه کشوری مهد قرآن تشکیل می شود . اساتید و مربیان قرآن این کانون که اکثر از حفاظ کل و کارشناسان قرآن می باشند بدون دریافت هزینه به صورت رایگان حافظان قرآن را تحت آموزش دارند .
شایان ذکر است رشد و شکوفایی بیش از یکصد حافظ کل قرآن که اکنون از اساتید ، کارشناسان حوزه علوم قرآنی کشور هستند از جمله افتخارات کانون14 معصوم (ع) واحد خواهران مهد قرآن استان تهران می‌باشند .