نتایج پایش اطلاعات مهد قرآن شکوفه های مؤسسه مهد قرآن اعلام شد

1397-07-29

با جمع آوری اطلاعات بیش از 37 مرکز مهد قرآن شکوفه های تحت پوشش مؤسسه مهد قرآن سراسر کشور ایجاد طرح سامانه یکسان سازی برنامه های آموزش عمومی و تخصصی ، توانمند‌سازی و بهره مندی حداکثری از ظرفیت های انسانی و تجهیزاتی برای این مراکز تدوین می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه مهد قرآن به گفته مسعود تهرانی فرجاد معاونت کودک و نوجوان، این پایش اطلاعات شامل: مدارک تحصیلی ، سوابق آموزشی ، مشخصات فردی مدیران ، مربیان ، وضعیت مکان، تجهیزات، منابع درسی و مقاطع سنی پذیرفته شدگان در مهد قرآن شکوفه می باشد .
بنا بر این گزارش آقای تهرانی فرجاد افزود : نظارت و ارزیابی فعالیت ها در راستای رشد و ارتقاء همه جانبه کودکان و نوجوانان را با تأکید بر آموزش های شاد و جذاب همراه با خلاقیت از دیگر اهداف طرح یکسان سازی اعلام کرد .
یادآور می شود مؤسسه کشوری مهد قرآن در 24 استان و 150 شعبه در شهرستانها، در زمینه آموزش جامع با محوریت حفظ و مفاهیم قرآن کریم برای تمامی مخاطبین سنی فعال می باشد و مهد قرآن شکوفه های این مؤسسه بطور خاص برای گروه سنی کودک و نوجوان در 37 شعبه و در 17 استان کشور با دارا بودن 200 مربی تمام وقت و پاره وقت ، قریب به 3300 نونهال را تحت آموزش قرار داده است .