همکاری آموزشی مؤسسه مهد قرآن و جهاد دانشگاهی : دوره جدید کلاس های مربی مهد کودک

1397-08-28

دوره جدید کلاس های آموزشی در زمینه تربیت مربی مهد کودک از 28 آبان 97 در محل دفتر مرکزی مؤسسه مهد قرآن برگزار می شود .
به گزارش پایگاه خبری مؤسسه کشوری مهد قرآن به گفته جواد فومنی الحائری مدیر مهد قرآن استان تهران این کلاس های آموزشی شامل مربی، مدیر و مؤسس مهد کودک می باشد که توسط سازمان قرآنی جهاد دانشگاهی برگزار می شود .
بنابر این گزارش آقای فومنی با اشاره به اینکه کسب اجازه تأسیس و یا اشتغال در مهد های کودک از سوی متقاضیان، نیازمند داشتن گواهینامه دوره های آموزشی فوق الذکر می باشد تصریح کرد در پایان دوره های آموزشی گواهینامه معتبر از سوی بهزیستی و جهاد دانشگاهی به شرکت کنندگان ارائه می شود .
این گزارش حاکیست دوره های آموزشی مهد کودک روزهای زوج ساعت 20/13 تا 30/17 در محل کتابخانه دفتر مرکزی با حضور اساتید دانشگاهی تشکیل می شود و متقاضیان اشتغال پس از شرکت در کلاس ها جهت انجام کارورزی از طریق بهزیستی به مهد کودک ها معرفی می شوند.
این گزارش می افزاید متقاضیان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 33523103-33523104-021تماس و یا آدرس کانال تلگرامی t.me/mahd.tehran  و ارتباط پیامکی 09034522555 و نشانی محل تشکیل کلا سهای آموزشی واقع در میدان خراسان – خ خراسان بعد از لرزاده جنب مسجد مرحوم آیت ا... فومنی – دفتر مرکزی مؤسسه کشوری مهد قرآن مراجعه نمایند.