تفاهم نامه همکاری آموزشی مؤسسه نورالمجتبی (ع) ومؤسسه مهد قرآن : دوره های آموزشی «سبک زندگی اسلامی» و «عقاید قرآنی»

1397-09-20

سید محمود چاوشی مدیرعامل مؤسسه کشوری مهد قرآن از برگزاری دوره های آموزش مجازی، کاربردی، مفید و جذاب «سبک زندگی اسلامی» و «عقاید قرآنی» با همکاری مؤسسه فرهنگی نورالمجتبی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه مهد قرآن آقای چاوشی با اشاره به اهمیت ارتقاء سطح علمی ، اخلاقی و فرهنگی اساتید ، مربیان ، حافظان قرآن عضو مهد قرآن در استانها و شهرستانهای سراسر کشور گفت: مؤسسه نورالمجتبی با  بهره مندی از اساتید صاحب نام از جمله آقایان دکتر میرباقری ، رجبی دوانی ، حاج ابوالقاسم ، رفیعی و برنجکار، سامانه آموزش مجازی و دوره های سبک زندگی اسلامی و عقاید قرآنی جهت عموم علاقمندان به ویژه جامعه قرآنی مؤسسه مهد قرآن را فراهم نموده است .
بنابراین گزارش مدیرعامل مؤسسه مهد قرآن با تأکید بر توانمند سازی فرهنگی فعالان قرآنی تصریح کرد : برابر توافق و برنامه ریزی صورت گرفته سه راهکار تشویقی برای شرکت کنندگان از جمله تخفیف ویژه، اهدای جوایز بر اساس     قرعه کشی و مساعدت مالی برای دفاتر مهد قرآن استانها و شعب شهرستان از محل درآمد دوره های آموزشی در نظر گرفته شده است .
آقای چاوشی اضافه کرد مخاطبان پس از ثبت نام طی برنامه زمانبندی دروس خود را در فضای مجازی فرا گرفته و پس از اتمام دوره در آزمون مربوطه شرکت و گواهینامه دانشگاه قرآن و حدیث را دریافت می نمایند . وی افزود : مدیران دفاتر شعب و کانون های مهد قرآن در سراسر کشور با انجام تبلیغات میدانی ، اطلاع رسانی به سازمانها ، نهادهای فرهنگی ، ادارات دولتی شهرهای مربوطه جهت کارکنان و خانواده آنان را برای مشارکت و ثبت نام در دوره های آموزشی یاد شده اقدام نمایند .
شایان ذکر است علاقمندان جهت هر گونه سؤال درباره میزان هزینه ، مشمولین تخفیف ، مدت زمان و محتوای درسی   دوره های آموزشی سبک زندگی اسلامی ، و عقاید قرآنی به سایت مؤسسه www.ayeh.ir و آشنایی با دوره ها به سایت مؤسسه نورالمجتبی به نشانی https://nmi.ir مراجعه نمایند . مهلت ثبت نام در این دوره ها تا پایان آذر ماه سال جاری می باشد و شروع دوره از اول دی ماه خواهد بود .